Uitgaan & Cultuur

DeKoor en De Borski’s in Brilmansdennen

LOSSER - Jazz, pop, gospel, klassiek. Soms fluisterzacht, kwetsbaar en intiem. Dan weer explosief, meeslepend en extatisch.Jong, fanatiek, muzikaal, sexy, zelfverzekerd en oprecht. Dat is Dekoor!

Dekoor Close Harmony is meer dan een koor, het is een levend collectief van 35 jonge muzikanten, aangestuurd door de onuitputtelijke energie van muzikaal leider Christoph Mac-Carty.

Ze staan al jaren aan de wereldtop en blijven constant in beweging. Die intensiteit is voelbaar, waar Dekoor ook optreedt.

- Meervoudig wereldkampioen in Jazz, Pop en Gospel bij de World Choir Games.
- Op het podium met The Rolling Stones, DI-RECT en Damien Rice.
- Opgetreden op Pinkpop, Sziget, bij DWDD, Podium Witteman en meer.

Op vrijdag 30 augustus staan ze live op het podium van het Openluchttheater Brilmansdennen in Losser – midden in het bos, onder de sterren.

De avond wordt geopend door De Borski’s, met hun voorstelling Alle Markten Thuis – een muzikaal mozaïek van ontmoetingen met gewone mensen met buitengewone verhalen. Naoberschap: wat gebeurt er als je écht luistert naar de mensen die je anders voorbijloopt? Naar mensen die letterlijk naast je leven, maar soms mijlenver weg lijken? Met niets dan een viool, een stem en échte aandacht trekken de Borski’s naar de markt in hun buurt op zoek naar verbinding, verwondering en herkenning.

Beide ensembles werken inmiddels aan een gezamenlijk, speciaal voor Losser gemaakt arrangement waarmee de avond zal worden afgesloten.

Een intieme én grootse avond. Speciaal voor Losser. Tussen de dennen.