Uitgaan & Cultuur

Funny Day op nieuwe locatie Losserhof daverend succes

LOSSER - Na vijf keer in het openluchttheater was er dit keer gekozen voor de grote parkeerplaats van de Losserhof. Dit was een schot in de roos, want de cliënten met een verstandelijke beperking van de Losserhof, Bouwhuis, Avelijn en v/d Bent stichting voelden zicht hier helemaal thuis.

Dat bleek al met de aanmeldingen, maar liefst 600 cliënten kwamen op zaterdag 10 mei naar dit evenement. Het weer was fantastisch en de stemming zat er al direct goed in.

De disco met Merel en Mijnheer Beers deden de aftrap gevolgd door de Twentse toppers en de party band Viva Hollandia met Hollandse hits, gevolgd door René Karst (Atje voor de sfeer), die nog een half uur extra bleef om met iedereen op de foto te  gaan. De hele middag werd er gedanst, gezongen, gehost en natuurlijk mocht de polonaise niet ontbreken.

De braadworsten, hamburgers, patat, frikandellen en kroketten waren erg in trek en de drank en ijs was niet aan te slepen, want alles was gratis.

De organisatie was in handen van Luc Beld, Gijs Braakhuis en Lonieke Hansma van de Twentse zorgcentra en Ferdie en Tiny de Boer, die dit alles bekostigden met de opbrengsten van het verzamelen van oud ijzer.

Met dank aan de vele vrijwilligers, de artiesten en alle anderen voor deze geslaagde middag. Zonder hen is het financieel niet mogelijk dit te organiseren.

 

 

 

Uw reactie