Tijdens Op Losse(r) Wielen ging het niet alleen om oldtimers en foodtrucks, ook de jongste bezoekers maakten kans op leuke prijzen met de kleurwedstrijd. Er werden volop prachtige kleurplaten ingeleverd, waardoor de jury nog een flinke klus had om de winnaars te kiezen.
De eerste prijs, een stoere bestuurbare auto, ging naar Lotta ter Denge (8 jaar). Lauren ten Heggeler (5 jaar) won een skateboard en Jasper Snippert (3 jaar) ging naar huis met een LEGO-auto. Daarnaast ontvingen alle drie de prijswinnaars ook nog een cadeaubon van de Koale Kant.
De organisatie van Op Losse(r) Wielen feliciteert de winnaars van harte en bedankt alle kinderen die met zoveel enthousiasme hebben meegedaan. Dankzij jullie kleurrijke creaties was de kleurwedstrijd een groot succes!