gtag('consent', 'update', {'ad_user_data': 'granted','ad_personalization': 'granted','ad_storage': 'granted','analytics_storage': 'granted' });
Terug
Scharrelkids bladeren.jpg

Scharrelkids-doedag herfst in Arboretum Poort-Bulten

Op zondag 12 oktober organiseert IVN Oldenzaal-Losser e.o. weer een Scharrelkids-doedag, dit keer met de herfst in de hoofdrol. Deze activiteit is speciaal voor kinderen van 4 tot ongeveer 12 jaar, samen met (groot)ouders en/of verzorgers. Kom genieten van een ochtend vol natuurbeleving in het prachtige Arboretum Poort-Bulten in De Lutte.

Tijdens de Scharrelkids-doedag valt er van alles te ontdekken en te beleven:

● Neem een kijkje in de bijenstal

● Ga met een gids op zoek naar spinnen en insecten

● Ontdek wat er allemaal in de insectenvallen zit

● Verzamel herfstvruchten en bouw er een kabouterdorp of andere creatieve natuurdingen mee

● En nog veel meer!

Deelnemers kunnen tussen 10.30 en 11.30 uur starten, om 13.00 uur is het afgelopen.

 

Praktische informatie

Datum: zondag 12 oktober
Starttijd: tussen 10.30 en 11.30 uur, einde om 13.00 uur
Locatie: Arboretum Poort-Bulten, De Lutte

Deelname: aanmelden is verplicht via de website van IVN Oldenzaal-Losser e.o.:

www.ivn.nl/afdeling/oldenzaal-losser-eo

 

Samen ontdekken in de natuur
De Scharrelkids-doedag wordt ieder seizoen georganiseerd, omdat er altijd weer iets nieuws te ontdekken valt in de natuur. Dankzij vrijwilligers en de steun van bezoekers kan IVN deze activiteiten blijven aanbieden. Een contante, vrije gift wordt daarom zeer gewaardeerd.