DE LUTTE - Bestaat er een beleggingsstrategie die de aandelenmarkt verslaat? Jazeker: value beleggen volgens de principes van Warren Buffett!
Deze lezing begint met een uiteenzetting van de belangrijkste concepten van de filosofie value beleggen zoals toegepast door ‘s werelds meest succesvolle belegger: Warren Buffett. Vervolgens wordt ingegaan op hoe u deze strategie in de praktijk kunt toepassen en de wijze waarop de filosofie door beleggingsfonds ValueMachinesFund in praktijk wordt gebracht.
De term ‘value investing’ verwijst naar het beleggen in aandelen die op de beurs - ten onrechte - laag gewaardeerd zijn. Deze (te) laag gewaardeerde aandelen leveren gemiddeld een bovengemiddeld rendement op. Door gespreid in zulke aandelen te beleggen is des te meer te profiteren van wat op termijn een extreem krachtig verschijnsel blijkt: het rente-op-rente-effect, oftewel exponentiële groei.
Hendrik Oude Nijhuis is auteur van de Nederlandstalige bestseller over Warren Buffett: ‘Leer beleggen als Warren Buffett’. Tevens is hij medeoprichter van beleggersplatform Beterinbeleggen.nl en beleggingsfonds ValueMachinesFund.
De lezing vindt plaats op landgoed De Wilmersberg aan de Rhododendronlaan 7 in De Lutte op vrijdag 2 oktober van 15.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur) tot circa 16.30 uur. Het bijwonen van de lezing is gratis, wel graag aanmelden door naar h.oudenijhuis@beterinbeleggen.nl een e-mail te sturen.